یو پی اس جنرال الکتریک (GE)

یو پی اس جنرال الکتریک (GE)

یو پی اس جنرال الکتریک (GE)

3 (60%) 1 vote

یو پی اس ge، نمایندگی یو پی اس ge، نماینده یو پی اس ge، قیمت یو پی اس جنرال الکتریک

معرفی شرکت جنرال الکتریک

شرکت بزرگ تولیدات صنعتی جنرال الکتریک که بیش از 130 سال پیش با هدایت و سرمایه گزاری و رهبری مخترع بزرگ توماس ادیسون بنا نهاده شد امروزه در ده ها صنعت پیشرفته دنیا از صنایع هوایی ، نظامی، برق و نیروگاه، توربینهای گازی و بخار و همه نوع نوآوری ها در عرصه انرژی نو پیشگام است. سیاست کلی این شرکت بر نوآوری و فضای فناورانه جهت رسیدن به تولیدات و محصولات با تکنولوزی بالاتر برای همه مردم است. درواقع این شرکت جز در چند شرکت معدود در انگلستان، فرانسه و البته غول صنعتی اروپا آلمان رقیب دیگری ندارد. از جمله محصولات تولیدی این شرکت میتوان به یو پی اس ها اشاره کرد. یو پی اس های تولید شده توسط جنرال الکتریک از جمله مطمئن ترین و مرغوبترین یو پی اس ها است که در رنج وسیعی از توان و تونع اندازه و باتری و برای جریان تک فاز و دو فاز تولید و ارائه میشود. به جرات میتوان گفت تکنولوژی GE تنها با تکنولوژی آلمان قابل مقایسه است. (یو پی اس جنرال الکتریک)

تنوع محصولات یو پی اس جنرال الکتریک

این یو پی اس ها در دامنه 1000 تا 40000 ولت آمپر در کلاس تک فاز تولید میشوند و عمدتا از نوع آنلاین می باشند که دارای فن و آب بندی و درجه IP بالا و تجهیزات جانبی خوب و بورد قدرتمند است. انواع تکفاز با توان بیشتر نیز وجود دارد. مدلهای سه فاز با توان تا 500 و بیش از 500 کیلو ولت آمپر نیز در این شرکت ساخته میشوند.

در باره ی شرکت  یو پی اس GE

 بخش کسب و کار شرکت  یو پی اس GE، داستان راه حل های صنعتی شرکت   GE حدودا” 130 سال پیش توسط بنیانگذار شرکت جنرال الکتریک، توماس ادیسون شروع می شود.   امروزه، مهندسان و کارکنان راه حل هایصنعتی  روحیه کارآفرینی خود را با ایجاد خلاقیت ، نو آوری، راه حل های محصولات و خدمات پایاپای متضمن میشوند. این شرکت  را قادر می سازد تامشتریانش را در بیش از 60 کشور، در همه ی صنایع مختلف، توزیع و قدرت چالش های الکتریکی این شرکت را برتر نماید.

یو پی اس GE

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه خود را در مورد این مطلب ثبت کنید